Про нас

Центр приватизації і соціальних досліджень «Адаптація» проводить роботи з незалежної оцінки нерухомості, обладнання, бізнесу, діючих підприємств та інших майнових і немайнових прав. Оцінка проводиться для цілей продажу, викупу, застави, оренди, пайової участі й інших цілей.

Центр приватизації і соціальних досліджень «Адаптація» працює на ринку оцінки починаючи з 1992 року. Фірма починала свою діяльність в області оцінки разом з початком приватизації в Україні, коли Центр один з перших серед фірм одержав Генеральну угоду з ФДМУ на проведення робіт в області оцінки державного майна при приватизації та оренді. В ході розвитку приватизації, а також розвитку і становлення в Україні всіх видів форм власності Центр «Адаптація» виконував оцінку не тільки для цілей приватизації але і для інших різноманітних цілей і задач, включаючи продаж на вторинному ринку, застав, страхування, ліквідації майна, інвестування і багатьох інших цілей.

За цей час Центром накопичений досвід по усіх видах оцінки усіх видів майна. Причому цей досвід містить у собі не тільки методичні розробки по оцінці, але й економічний і юридичний досвід з питань пов’язаним з оцінкою і її результатами. В коло цих питань входять: консультації при оформленні документів відповідно до діючого законодавства, в тому числі вже оформлених документів; юридичний супровід угод з питань купівлі-продажу, аудит, бізнес-планування. В активах Центру більш ста економічних і юридичних розробок виконаних для різноманітних підприємств України.

Під егідою Центру працюють декілька оціночних компаній у тому числі міжнародна Українсько-Чеська оціночна компанія «Адаміл», аудиторська компанія «Комінформаудит» та ін. У Центрі працюють сертифіковані оцінювачі, кваліфіковані юристи, аудитори, економісти. Центр має сертифікат суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ №377/05 від 16.06.2005 р., кваліфікаційні посвідчення оцінювачів, ліцензії на надання аудиторських послуг та передприватизаційної підготовки підприємств .

Центр є членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціації Фахівців оцінки». Директор Центру Радченко Віктор Сергійович являється Головою Правління Київського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціації Фахівців оцінки»


сайт создан компанией стоимость сайта